02/04/14 17:59

Берое среща Сабуртало в първа контрола в Алания

Берое ще се изправят срещу Сабуртало Тбилиси в първата си контрола от подготвителния лагер в Турция. Мачът ще се изиграе в четвъртък (6 февруари) от 17 ч. на един от терените в комплекс „Голд сити“, където се подготвят „зелено-белите“ в Турция. Съперникът заема 8-мо място в Първа лига (второ ниво) на Грузия след записани 5 победи, 2 равни и 6 загуби на полусезона. Както и Берое, Сабуртало са на подготвителен лагер в Алания от вчера (3 февруари). Иначе следобед Берое проведе и второто си занимание за деня. Отборът тренира в пълен състав и в доб...