02/06/14 20:07

Дунав 8806 разгроми Берое в Русе

Дунав 8806 победи Берое с категоричното 86:45 (32:14, 17:12, 19:6, 18:13) в мач от 19-ия кръг на шампионата на НБЛ-жени. Двубоят се игра в залата в квартал „Здравец“ в Русе. Капитанът на шампионките Зорница Костова откри резултата в мача с точна стрелба отблизо за 2:0. Ренета Дикова обърна веднага след това с тройка за 3:2 за „Берое“. Това бе последният път в срещата, в който гостите водеха. През първата четвърт те се доближиха на два пъти на точка зад „сините феи“. След 4-та минута обаче домакинският аванс започна постепенно да расте. Костова ...