02/09/14 18:21

Верона измъкна точка от Ювентус с гол в самия край

Верона успя изненадващо да стигне до точка при домакинството си на Ювентус. Мачът от 23-тия кръг на Серия А завърши 2:2 като отборът на Николай Михайлов реализира изравнителното попадение в добавеното време на мача. Мачът започна отлично за „бианконерите“, които до 21-а минута вече водеха с 2:0 след два гола на Карлос Тевес. В 4-а минута удар на Квадво Асамоа бе блокиран, но при добавката Тевес реализира с удар фронтално срещу вратата в долния десен ъгъл. Малко по-късно аржентинецът вкара втория си гол в мача като се възползва от добър пас на П...