02/09/14 18:11

Вратарят по неволя в Атлетико: Срещу Алмерия изтървахме важни точки

Капитанът на Атлетико Мадрид Габи Фернандес призна, че не е очаквал тимът му да загуби от Алмерия и да сдаде първото място в Ла Лига. Снощи мадридчани паднаха с 0:2 в гостуването си от 23-ия кръг, като полузащитникът дори се превъплъти в ролята на вратар за последните минути заради изгонването на Арансубия. „Не очаквахме това поражение“, коментира Габи пред „АС“. „Подготвихме се по най-добрия начин и доминирахме, но те играха по-успешно и изпуснахме важен мач.“ „Жалко е, че отборът загуби два мача подред. Трябва да продължим да работим“, допълн...