02/10/14 00:50

Банско завърши 0:0 срещу узбекистанския Буньодкор

Играният в Турция двубой между отборите на Банско и Буньодкор (Узбекистан) завърши при резултат 0:0. Още в самото начало на мача вратарят на Буньодкор се намеси отлично и спаси удар на Петков. В средата на първото полувреме Бенгюзов принудително бе заменен от Руслан Иванов след сблъсък с противников играч. През второто полувреме Банско игра много силно, но пропуски направиха Сергей Георгиев, след добро центриране на Кременлиев, и Радослав Калистрин. Това бе втората контрола на „козлите” по време на лагера им в Турция. На 12-и Банско играе с Хан...