02/10/14 21:23

Трудна победа за Петев в Кипър

Отборът на АЕЛ Лимасол, воден от българския треньор Ивайло Петев, постигна трудна победа с 1:0 като домакин на Ермис в мач от 21-вия кръг на кипърското първенство. В герой за АЕЛ се превърна ганаецът Ебо Андо, който реализира единствения гол в мача в 79-а минута. Българският футболист на АЕЛ Станислав Генчев започна мача като резерва, но влезе в игра в 66-а минута на мястото на Охене. За тима от Лимасол това бе 15-и пореден мач без загуба в първенството като в 14 от тях треньор на тима е бил Петев. В класирането АЕЛ е лидер с 50 точки, на 4 зад...