02/15/14 23:08

Ница и Нант не успяха да се победят

Отборите на Ница и Нант не успяха да се победят и завършиха 0:0 в мач от 25-я кръг на Лига 1. Двата тима, които се гонят в класирането на френското първенство са с еднакъв актив от точки – вече с по 31. Нант е на 12-а позиция, докато Ница ена 13-о място във временното подреждане. В друг мач от кръга Тулуза се наложи като гост с 3:1 над Лориен, като домакините трябваше да изпият горчивия хап, след като Траоре получи директен червен картон още в 23-та минута при 0:0. В крайна сметка гостите се възползваха от предимството си и взеха трите точки, в...