02/15/14 20:21

Черно море Порт Варна с трудна победа над Спартак Пл

Черно море порт Варна постигна  трудна победа с 82-70 над Спартак Пл в зала „Конгресна” в ДКС във Варна. В отделните части - 26:27, 11:13, 26:19, 19:11. Официален дебют направи завърналият се в тима на варненци Милчо Борисов. Гостите показаха доста добра стрелба от тройката в сравнение със съперника. В третата четвъртина плевенчани дори дръпнаха с 10 точки аванс. Варненци заздравиха защитата и коригираха стрелбата си, за да затворят третата четвъртина при 63-59. В последната част домакините нямаха проблеми със съперника и заиграха по-освободено...