02/18/14 21:01

Черноморец взе минимален аванс срещу Берое

Черноморец взе аванс след първия мач от баража за попадане на турнира за Купата на България следващата седмица. Бургазлии надиграха Берое като гост със 70-64 и така помрачиха дебюта на Любо Минчев като старши треньор на заралии. Реваншът е в петък (21 февруари) от 18.00 часа край морето, а крайният победител от баража ще срещне домакина Левски, предаде bgbasket.com. Берое завърши добре първата част и с добра серия взе аванс от 8 точки. През втората част обаче гостите заздравиха защитата, а освен това и играта в нападение им потръгна. Така т...