02/23/14 10:03

Мартино: Допуснах грешка, Реал Сосиедад ни надигра

Треньорът на Барселона Херардо Мартино призна, че е допуснал грешка с това, че твърде късно е направил смени в мача с Реал Сосиедад. Срещата в Сан Себастиан от 25-и кръг на Примера дивисион завърши с победа на домакините с 3:1. "Не подготвих достатъчно отбора за този мач. Реал Сосиедад игра по-добре от нас. Вероятно сбърках, че не направих смени при резултат 1:1. Направихме стъпка назад", каза Мартино. Реал Сосиедад поведе в мача след автогол на Алекс Сонг в 32-ата минута, но малко след това Лео Меси възстанови равенството. През втората част до...