02/27/14 22:51

Залцбург довърши унижението на Аякс в Австрия

Отборът на Ред Бул Залцбург си проправи път към осминафиналите в Лига Европа, след като натупа Аякс с 3:1 в реванша. Така тазвечершните домакини продължават в следващата фаза с общ резултат 6:1 от двата мача. Победата в Амстердам преди седмица до голяма степен бе достатъчна за австрийците и това донякъде оказа влияние за нулевото реми до почивката. След нея обаче пред вратата на Яспер Силесен започнаха да се редят опасни ситуации и в 56-ата резултатът бе открит. Майк ван дер Хоорн не успя да изчисти остро центриране във вратарското поле и изнен...