03/09/14 19:07

Берое обърна Черноморец и не допусна изненада

Отборът на Берое не допусна изненада срещу Черноморец в последния 26-и кръг от редовния сезон на А група. Заралии се наложиха с 3:1 над „акулите“ при гостуването си на стадион „Лазур“ в Бургас . Възпитаниците на Петър Хубчев трябваше да обръщат мача, след като първоначално изоставаха с 0:1. Головете за старозагорци бяха дело на Георги Костадинов, Атанас Зехиров и Елиаш, а автор на единственото попадение в полза на домакините бе Годфред Бекое. Първите десет минути на срещата преминаха без особено опасни положения и пред двете врати, като играта...