03/09/14 00:02

Катаня не успя да победи Каляри

Катаня пропусна да победи Каляри като мачът между двата отбора от 27-мия кръг на Серия А завърши 1:1. Домакините със сигурност ще съжаляват много за важните пропуснати точки, тъй като бяха по-добри през целия мач, а в края удариха две греди. Изненадващо с оглед на ситуацията на терена, Каляри откри резултата в 53-а минута, когато рикоширала топка попадна в Матиас Вечино, който я вкара във вратата за 1:0. Домакините успяха да изравнят в 62-а минута, когато центриране на Франческо Лоди бе засечено с глава от Гонсало Бергесио. Каляри завърши мача ...