03/10/14 00:16

Валенсия не впечатли преди гостуването в София

Валенсия завърши 1:1 срещу Атлетик Билбао в мач от 27-я кръг на Примера дивисион. Само след няколко дни "прилепите" ще играят в София, срещу Лудогорец в Лига Европа. Те обаче с нищо не впечатлиха срещу баските, като и двата гола в мача паднаха след съдийски грешки. След равенството на "Местая", Валенсия остана на осмо място с 36 точки, докато Атлетик е четвърти, с 51. Пако Алкасер откри резултата в 23-та минута, след като засече центриране на Фергули отдясно. Французинът, подал за попадението обаче, бе в положение на засада, когато получи паса ...