03/13/14 00:23

Меси: Хората видяха истинската Барселона

Нападателят на Барселона Лионел Меси остана доволен от представянето на своя тим при победата с 2:1 над Манчестър Сити в Шампионската лига, с която каталунците се класираха за четвъртфиналите в турнира. Аржентинецът отбеляза първото попадение за своя тим. „Знаехме, че трябваше да отбележим, за да се успокоим, тъй като те имат сериозен потенциал. Въпреки техния гол, все пак си мисля, че нито за миг нямаше опасност да загубим мача. Играхме добре и постигнахме целта си да се класираме напред. След две много сериозни грешки в първенството, в мачове...