03/13/14 15:35

Ясни са четвъртфиналите в Еврокъп

Четвъртфиналните двойки във втория по сила клубен турнир по баскетбол бяха определени след изиграването на вторите срещи от осминафиналите в турнира. Сръбският Цървена звезда се изправя срещу Будивелник, ТЕД Анкара ще играе с Уникс Казан, Валенсия има за съперник Алба Берлин, а Нижни Новгород ще срещне Апоел Йерусалим. Мачовете са на 18-и и 26-и март. Будивелник и Алба първи се класираха за четвъртфиналите, а снощи се изиграха и останалите реванши. Цървена звезда загуби гостуването си в Литва от Лиетувос Ригас с 80:82, но победата в първия мач ...