03/15/14 18:49

Борусия се срина в Дортмунд, падна от съименика

Борусия Дортмунд допусна неприятно домакинско поражение с 1:2 от съименника от Мьонхенгладбах в мач от 25-ия кръг на Бундеслигата. Рафаел и Крузе дадоха аванс за гостите в 31-ата и 40-ата минути, а Йожич оформи крайното 1:2 в 77-ата минута с втория си гол в три мача за тима. Борусия Дортмунд доигра последните 20-ина минути с човек по-малко, след като Хавард Нордтвейт получи втори жълт картон.Интересното е, че "жълто-черните" допуснаха първа загуба на свой терен срещу този противник от 1998 година.Тодор Неделев остана извън групата на Майнц'05 п...