03/15/14 17:52

Джеко: Сърцатият Компани ще ни липсва

Нападателят на Манчестър Сити Един Джеко заяви, че червеният картон на Венсан Компани при победата с 2:0 над Хъл Сити е сериозен удар по отбора. Белгиецът бе изгонен само след 10 минути играч, след като спря откъсващия се сам срещу вратаря Никица Йелавич. Въпреки това попадения на Давид Силва и Джеко осигуриха важни три точки на „гражданите“. „Вини е нашият капитан и лидер, нашето сърце. Надявам се той да се върне в скоро, за да печелим мачове заедно“, обясни босненският таран. „Показахме характер, като играхме с 10 души за 80 минути. Свършихме...