03/15/14 00:16

Жиняк спаси една точка за Марсилия

Късен гол на Андре-Пиер Жиняк спаси Олимпик Марсилия от трета поредна загуба, и донесе точка на тима си, след 1:1 при гостуването на Реймс. Двата отбора влязоха в мача един зад друг в класирането, и останаха така и след него. Марсилия е с 44 точки, а Реймс има 43. Антоан Дево откри резултата за Реймс в 67-та минута, а Жиняк се разписа в 80-та за гостите. Иначе двата отбора бяха много равностойни, като положения имаше и пред Агаса, и пред Манданда. Марсилия бе с една идея по-точен в завършващата фаза, но домакините успяха да поддържат добра коор...