03/15/14 18:29

Стойчо Младенов: За тази емблема работим и живеем

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов бе изключително щастлив от втората поредна победа с 1:0 над Левски в рамките на седмица."Чудесна победа! Това ми е любимият резултат - 1:0. Мисля, че през второто полувреме и в началните минути на мача ние бяхме тези, които диктуваха нещата на терена", заяви наставникът на "червените" непосредствено след края на мача. "Не искам да звуча обидно, но показахме, че можем да победим Левски с всякакъв състав. Това показва, че имаме потенциал и се развиваме правилно.Изключително съм щастлив. За тази емблема раб...