03/15/14 22:15

Треньорът на Кубан похвали Манолев

Старши треньорът на Кубан Краснодар Виктор Горначенко остана доволен след дебюта на Станислав Манолев за руския тим. Бившият играч на ПСВ изкара пълни 90 минути при равенството срещу Динамо Москва (1:1), като очевидно впечатли наставника си, който не пропусна да отбележи, че е доволен. Припомняме, че Манолев се състезава за тима от Краснодар заедно с капитана на националния ни тим Ивелин Попов, който днес отбеляза единствения гол в полза на Кубан. „Манолев се включи по много добър начин в мача. Игра добре в защита, а също така участваше и в ата...