03/19/14 09:59

Будивелник с крехка преднина в първия мач с Цървена звезда

Украинският Будивелник взе крехка преднина срещу Цървена звезда след първия двубой от четвъртфиналния двубой между двата състава в турнира Еврокъп. Будивелник победи с 82:79 точки, а мачът се игра в литовския град Каунас, заради нестабилната политическа обстановка в Украйна. Янис Стрелниекс бе най-резултатен за домакините с 20 точки, а също толкова за Цървена звезда реализира Рашко Катич. Реваншът е на 26-и март в Белград. „Първо, искам да благодаря на хората от Каунас за подкрепата. Не изиграхме перфектен мач, но все пак взехме 3 точки аванс е...