03/19/14 16:36

Даниел Димов: Съдията е виновен

Защитникът на Левски Даниел Димов хвърли голяма част от вината за поражението от Ботев Пловдив върху рефера Станислав Тодоров. Според него, шуменският арбитър се е представил невероятно слабо, ощетил е левскарите и е спестил няколко червени картона на Ботев. "Станислав Тодоров развали мача. Спести им чист червен картон първото полувреме. Вижте Старокин преди почивката. На Цецо Генков му спукаха главата, чисто червен картон. Реферът си мълчи, а после стои и казва, че ако бил дал червен картон, щял да развали мача. Не е само съдията виновен, търс...