03/19/14 08:38

Реал Мадрид: Роналдо изпревари Пушкаш

Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо, който реализира две попадения срещу Шалке 04 във вторник вечер, записа своя гол номер 243 за тима във всички турнири, предава официалният сайт на испанския гранд. Според други международни сайтове обаче, попаденията на футболиста са 242. Според версията на Реал Мадрид, по този показател португалецът изпревари бившият играч на „белия балет“ Ференц Пушкаш, който има на сметката си 242 гола. След реванша срещу немския тим в Шампионската лига, Кристиано Роналдо вече е четвърти в писъка на най-големите г...