03/19/14 10:16

Рууни оптимист за победа с три гола разлика за Юнайтед довечера

Манчестър Юнайтед посреща Олимпиакос в мач-реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига довечера. Звездата на „червените дяволи“ Уейн Рууни остава твърд фаворит за класирането напред. Юнайтед има да наваксва пасив от 0:2 от първата среща. Въпреки тежката задача, която очаква тима му, Рууни е категоричен, че победа с 3 гола разлика е напълно възможна. „Мисля, че загубата от Ливърпул е последното лошо нещо, което ни се случи този сезон. За всички в отбора това бе капката, която преля чашата. Този тежък момент ни мотивира още повече за реванша с...