03/20/14 20:06

Ацо Тодоров: Когато наблягаш на стрелбата, не винаги се получава

„Реално победа или загуба нямаше да промени нещата. Беше хубаво да спечелим, особено като контролирахме доста играта през второто полувреме”, коментира старши треньорът на Балкан Александър Тодоров след поражението с 94:98 точки от Левски в Балканската лига. „Видяхме две различни полувремена. През първото те имаха предимство, заради тяхната добра стрелба за три точки, а през второто беше обратното. Два изпуснати наказателни удара и борба в нападение, решиха мача. Това е баскетболът. Когато наблягаш на стрелбата, не винаги се получава. Днес го н...