03/20/14 21:53

Виктория изми срама с победа над Лион

Виктория Пилзен се представи достойно в реванша от 1/8-финалите срещу Лион в турнира Лига Европа и след 1:4 във Франция преди седмица тази вечер чешкият тима победи с 2:1 шестия в Лига 1.Все пак с общ резултат 5:3 Лион продължава в следващата фаза.Гостите от Франция можеха да запишат втора победа, но допуснаха пълен обрат през второто полувреме. Чешкият тим пък можеше да стигне до ранен аванс, но в 3-ата минута Даниел Колар пропусна от малкото наказателно поле. В 27-ата минута гостите удариха горната греда след удар на Толисо, но в продължениет...