03/22/14 17:26

„Акулите“ на Херо с пълен обрат в Гоце Делчев

Отборът на Черноморец успя да направи пълен обрат при гостуването си на Пирин в Гоце Делчев. В мач от 28-ия плейофен кръг, бургаският тим стигна до успех с 2:1, като двата гола за гостите дойдоха само в рамките на три минути. Успехът обаче няма да помогне на Черноморец да излезе от зоната на изпадащите. Тимът на Димитър Димитров събра актив от 28 точки и остава на 11-ата позиция във временното подреждане. Пирин пък твърдо заема предпоследното място. Резултатът в мача бе открит в 38-ата минута при едва първата по-опасна атака на домакините. Пана...