03/22/14 21:44

Гладбах отказа Херта за 12 минути

Борусия Мьонхенгладбах пак е в играта за Зона Европа, след победа над Херта с 3:0 в мач от 26-я кръг на Бундеслигата. Пред над 53 000 на Борусия Парк, домакините се нуждаеха само от 12 минути, за да стигнат до убедителния резултат. Хуан Аранго се разписа в 28-та минута, Адриан Рамос добави втори гол във вратата на Херта в 32-та, а в 40-та Рафаел оформи 3:0, и така още преди почивката Борусия вече си бе решил мача. Стражът на Гладбах Марк-Андре Тер Щеген регистрира своя мач №100 в Бундеслигата, и почти нямаше работа в юбилейната си среща. Така 2...