03/22/14 19:02

Гранада нанесе нова загуба на Елче и Гари Родригес

Гранада постигна минимална победа с 1:0 при домакинството си на Елче в мач от 29-я кръг на Примера дивисион. Домакините имаха голямо надмощие срещу своя съперник през първото полувреме, но направиха много сериозни пропуски. Бившият футболист на Левски Гари Родригес бе оставен на резервната скамейка на Елче, но влезе в игра в 57-та минута, след като смени Хил. Една от малкото ситуации пред вратата на Гранада бе в 62-та минута, когато след удар от фаул Роберто улови топката, но гостите от Елче имаха претенции, че кълбото е преминало гол линията. ...