03/22/14 19:10

Ливърпул срази Кардиф в голов трилър, Суарес с хеттрик

Ливърпул победи Кардиф като гост с 6:3 във вълнуващ мач от 31-ия кръг на Висшата лига и запази втората си позиция след лидера Челси. Домакините от Уелс започнаха вихрено двубоя и в 9-ата минута вече водеха след попадение на Джордън Мъч. Джо Алън сбърка при изнасянето на топката, Фрейзър Кембъл отне, а миг по-късно асистира на Мъч за старта на головата вихрушка.Седем минути по-късно резултатът вече беше ревен, след като Глен Джонсън разсече отбраната на Крадиф с добър пас към Суарес, който пък бе безгрешен от удобната позиция на 10-ина метра пре...