03/22/14 11:48

Мъри започна с труден обрат в Маями

Поставеният под номер 6 в основната схема Анди Мъри стартира участието си на Мастърса в Маями с трудна победа над австралиеца Матю Ебдън. Шотландският тенисист навакса изоставане от 0:1 сета и пробив в третата част, за да триумфира с 3:6, 6:0, 6:1 във втория кръг. За защитаващия титлата си шампион това бе първи мач след раздялата с доскорошния си треньор Иван Лендъл. Мъри започна мача с две точки за пробив в откриващия гейм, но Ебдън се спаси благодарение на чудесните си начални удари. След това австралиецът продължи да впечатлява и на свой ред...