03/26/14 00:14

Валенсия е първият полуфиналист в Еврокъп

Валенсия загуби втория мач срещу Алба в Берлин, със 73:78, но благодарение на победата си от първата среща в Испания, с общ резултат от 15:132, стана първият полуфиналист в Еврокъп. Валенсия владееше ситуацията и в двата мача, като поведе и в Берлин, успявайки да дръпне с до 10 точки. Алба все пак не се отказа, за да поднесе поне една последна победа на феновете си, и успя да го стори. Реджи Рединг вкара 12 от своите общо 24 точки в четвъртата част, и изведе своя тим до успеха. Рединг добави на сметката си и осем борби и седем асистенции. Боян ...