03/26/14 18:10

Пирин ГД с първа победа като гост за сезона

Отборът на Пирин Гоце Делчев спечели първа победа като гост през този сезон. От 20 юли миналата година когато започваше шампионата в групата на майсторите, неврокопчани нямаха победа далеч от дома, но днес победиха като гост Любимец с 2:1, в среща от поредния кръг на втората седмица в А група. Футболистите от Гоце Делчев нанесоха своя удар само в разстояние на 4 минути между 31-ата и 35-ата, когато Марио Близнаков и Васил Панайотов вкараха два гола за победата на своя отбор. Домакините от Любимец върнаха едно попадение на Георги Стефанов в посл...