03/27/14 10:38

Левски срещу Куманово в прейофите на БИБЛ

Баскетболистите на Левски ще трябва да преодолеят македонския Куманово, за да се класират за Финалната четворка на Балканската лига, след като пропуснаха шанса си за директно класиране снощи в Прищина. Директно за Топ 4 се класираха Галил Гилбоа и Сигал Прищина. Така двата четвъртфинални плейофа са: Левски- Куманово и Балкан- Теодо. Левски първо ще гостува в Куманово на 1-и април, а на 8-и ще приеме македонците в София. Двубоите са с начален час 17.30 часа местно време. Галил Гилбоа победи Кожув в последния си мач от редовния сезон със 100:75 т...