03/28/14 00:58

Валенсия изпусна аванс от 2:0 и не успя да бие Алмерия

Алмерия и Валенсия завършиха наравно 2:2 в мач от 30-тия кръг на Примера дивисион. „Прилепите“ изпуснаха аванс от 2:0 на почивката и в крайна сметка взеха само една точка от гостуването си. Резултатът бе открит още в 1-ата минута, когато Торсилиери направи груба грешка и подаде слабо към вратаря Естебан. От това се възползва Сейду Кейта, който открадна топката и я вкара във вратата за 1:0. В 34-а минута Едуардо Варгас удвои аванса на гостите, след като бе изведен отлично от Софиан Фегули и вкара с прецизен удар. Алмерия обаче успя бързо да се в...