03/28/14 08:05

Милуоки записа първи дубъл над Лейкърс от 8 години

Отборът на Милуоки Бъкс записа първи дубъл над Лос Анджелис Лейкър в рамките на редовния сезон в Националната баскетболна асоциация от сезон 2006/2007 насам. Брандън Найт реализира 30 точки, а Рамон Сешънс добави 22 за успеха със 108:105, който сложи край на серията от 8 поредни поражения, в която бяха изпаднали домакините в сблъсъка. За Найт това бе четвърти мач през кампанията с 30 и повече точки. Той вкара рекордните за кариерата си 37 точки при първата победа над „езерняците“ през този сезон (94:79) на 31 декември. За Лейкърс най-резултатен...