03/28/14 23:20

Шалке излезе втори след победа над Херта

Шалке записа четвърта победа от пет мача в Германия и се изкачи временно на втора позиция. В новата жертва на "кралскосините" се превърна Херта Берлин. Тимът от Гелзенкирхен победи с 2:0 на своя "Фелтинс Арена" и е все по-близо до участие в Шампионската лига и през следващия сезон. Чинеду Обаси през първата част и Клаас-Ян Хунтелаар през втората се разписаха, за да донесат успеха на тима си. В 80-та минута пък беше отменен гол на гостите. Двата тима имаха своите шансове да отбележат още в началото, но Кристиан Лангкамп и Каан Айхан от Шалке не ...