03/29/14 23:29

Пламен Константинов и Губерния останаха втори за Купата на ЦЕВ

Пламен Константинов и отборът му Губерния Нижни Новгород изпуснаха шанса си да спечелят първи евротрофей, след като загубиха мача реванш от турнира за Купата на Европейската волейболна конфедереция (Купата на ЦЕВ). Руснаците, които спечелиха първата среща с 3:0 като домаини, тази вечер паднаха при гостуването си на Пари Волей с 1:3 гейма (23:25, 25:23, 21:25, 19:25). В допълнителния златен гейм те отстъпиха с 11:15 точки.Така Купата на ЦЕВ бе спечелена от парижани. Губерния Нижни Новгород с треньор Пламен Константинов и помощник друг българин -...