03/29/14 14:26

Фетел: Можем да спечелим, стига да вали

Световният шампион във Формула 1 Себастиан Фетел смята, че очевидното превъзходство на Мерцедес пред останалите тимове няма да значи нищо, ако и в утрешното състезание на „Сепанг“ вали дъжд. Днес много мокрото трасе в Малайзия позволи на германеца да се приближи изключително близо до спечелили пол позишън Люис Хамилтън. Пилотът на Ред Бул приключи само на 55 хилядни от секундата зад британеца, като още няколко други не му позволиха да направи друг опит за бърза обиколка. „Според мен винаги сме имали шанс да победим всички“, смята Фетел. „Точно ...