03/31/14 08:05

Рикелме не достигна на Бока в лудото дерби с Ривър Плейт

Отборът на Ривър Плейт победи с 2:1 Бока Хуниорс в поредното „лудо“ аржентинско дерби. За пореден път двата тима успяха да направят истински празник за своите темпераментни фенове на „Ла Бомбонера“. Гостите успяха да запишат исторически резултат, след като за първи път от 10 години насам достигнаха до победата на съперниковия стадион. Тимът на Ривър надделея над своя съперник с късен гол и грешка на вратаря на Бока, едва в 87-та минута на срещата. И трите попадения паднаха след почивката. Въпреки излелия се дъжд и тежкия терен, двата тима запо...