04/03/14 00:39

Клоп: Нямахме много възможности, но ще се борим

Старши треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп анализира загубата от Реал Мадрид в първия четвъртфинален мач за Шампионската лига с 0:3. Специалистът показа реализъм, като призна, че не са били много шансовете, които е имал отборът му, но изрази увереност, че въпреки лошия развой, „жълто-черните“ ще се борят до последно. „Възможности?! Не създадохме много. Важното е обаче да сме наясно, защо играхме така. Ще се борим. Резултатът не е добър, но ще направим всичко по-силите си, за да обърнем нещата“, започна ексцентричният треньор. „Ние оставихм...