04/05/14 23:12

Без проблеми: Реал Мадрид вкара 4 на Сосиедад

Реал Мадрид постигна безпроблемен успех с 4:0 при гостуването си на Реал Сосиедад в мач от 32-ия кръг на Примера дивисион. И без получилия почивка Кристиано Роналдо, „белия балет“ нямаше никакви проблеми в гостуването си в Сан Себастиан и стигна до трите точки след голове на Ияраменди, Бейлд, Пепе и Мората. Изглеждаше, че почивката ще дойде при нулево равенство, но в самия край на първото полувреме мадричани стигнаха до откриване на резултата чрез бившия играч на Сосиедад Асиер Ияраменди. Карим Бензема стреля добре от наказателното поле, Клауди...