04/05/14 18:07

Локо Пд с първа точка в седмицата, спря Лудогорец

Локомотив Пловдив изпусна да победи Лудогорец, и завърши 1:1 на "Лаута" в първи мач от 31-я кръг на А група. Това бе и първа точка за пловдивчани в първенството след разделението на първа и втора седмица. Лудогорец направи второ поредно реми в първенството, след като изигра нов слаб мач. Двата отбора ще се срещнат и в полуфиналите за Купата на България. Върджил Мисиджан вкара красив гол от пряк свободен удар, за да даде преднина от 1:0 на Лудогорец, а Йордан Минев си отбеляза нещастен автогол през второто полувреме, за крайното 1:1. Здравко Лаз...