04/06/14 01:06

Райо Валекано с класически успех срещу Селта

Райо Валекано победи Селта Виго с 3:0 в мач от 32-ия кръг на Примера дивисион. Резултатът бе открит в 26-ата минута, когато Рубен Рочина вкара страхотен гол от малък ъгъл, след като директно засече от въздуха центриране в наказателното поле. В началото на втората част домакините удвоиха своя аванс след перфектен диагонален шут на Алберто Буено. Отново той след един час игра сложи точка на спора, след като засече хитро удар на Трасхорас. Дoмакините завършиха мача с човек по-малко заради червен картон на Разван Рац, който удари съперник без топка...