04/10/14 17:44

Цветков: Само в България може да се случи – не е почнал мачът, те почват да говорят

Един от шефовете на Локомотив София Чавдар Цветков сподели, че не се съмнява в това, че отборът му ще се спаси в А група. „Това е, като не вкараш, ще ти вкарат. Изпуснахме през първото полувреме две-три положения, нямахме шанс малко,“ коментира той. Относно претенциите на Черноморец за фаул в атака при изравнителния гол на Локо София за крайното 1:1, Цветков заяви по адрес на бургазлии: „Не знам за какво претендират, не го видях, сега гледах повторение, не видях фаула. Само в България може да се случи такова нещо – не е почнал мачът, те почват ...