04/12/14 18:37

Йешич: Заслужихме победата, по-добре целувки за публиката, отколкото псувни

Старши треньорът на Литекс Миодраг Йешич заяви, че тимът му напълно е заслужавал победата над Левски с 2:1 на Герена. "Видяхте как играха всички, няма какво да говорим. Честитят на момчетата, раздадоха се на терена на 100%. Заслужаваха победата и аз съм горд с тях", коментира веднага след края на мача сръбският наставник на ловчанлии."Всяка победа е сладка, в първенството няма лесни мачове. Победата е на футболистите, още един път ги поздравявам. Нормално беше Левски да натисне през второто полувреме. Левски илзезе и искаше да изравни. Не сме с...