04/12/14 18:10

Литекс наказа Левски насред Герена със съмнителни голове

Литекс победи Левски с 2:1 като гост в първия мач от 33-ия кръг на А група. И трите попадения паднаха през първата част, а двата гола за ловчанлии бяха отбелязани след съмнителни положения за засада.Първите двадесет минути се характеризираха с дезорганизация и в двата тима, много брак при подаванията и никакви възможности пред двете врати.Статуквото бе нарушено от грешка в "синята" защита в 23-ата минута. Джемал Берберович хвърли подаване от дясното крило към Вилмар Джордан, който продължи топката зад гърба си, а зад него Павел Чмовш не се наме...