04/13/14 00:33

За първи път от 2008 година Барса не успява да вкара в два мача поред

След като доскоро Барселона чупеше рекорд след рекорд, сега статистическите данни не показват толкова лицеприятни данни за каталунците. След поражението като гост с 0:1 на Гранада стана ясно, че испанският гранд не успява да вкара попадения в два мача поред за първи път от 2008 година насам. Каталунците не намериха начин да вкарат и в четвъртфиналния мач-реванш от Шампионската лига срещу Атлетико Мадрид (0:1). За последно подобен негативен резултат тимът е постигал през август 2008 година, когато не успя да реализира в мрежите на Висла Краков ...