04/13/14 15:49

Парма се подхлъзна не на място в Болоня

Грешна стъпка направи Парма при гостуването си на Болоня в Серия А, и изкопчи само хикс - 1:1, като при това бе догонващ в резултата почти до края. Така Парма даде шансове на Интер и Лацио да го настигнат, и дори задминат още днес, при победи. Болоня бе на път да стигне до пълен успех, който щеше да е от страхотно значение за борещия се за оцеляване в Серия А отбор, но не издържа до края, и се задоволи само с точка. Парма владееше ситуацията през първото полувреме, но без да осъществи някакви особено опасни голови положения. Нещата отиваха към ...